Zwroty

Każdy Użytkownik sklepu internetowego DRUK-POL, zwany Konsumentem, może zwrócić produkt i otrzymać pełen zwrot kosztów. Masz na to 14 dni, liczone od daty otrzymania zamówienia. Konieczne jest dostarczenie tonerów we własnym zakresie.

JAK ZWRÓCIĆ TOWAR ?

Skontaktuj się z naszym działem handlowym poprzez e-mail: zwrot@druk-pol.pl, umieszczając w treści wiadomości następujące informacje:

nazwę firmy/ imię i nazwisko,

numer zamówienia,

numer kontaktowy,

szczegóły dotyczące produktu, który zostanie zwrócony – nazwa i ilość,

Prosimy podaj powód zwrotu ponieważ pozwoli nam to udoskonalić działalność naszej firmy, a co za tym idzie obsługę klienta.

Pieniądze za transakcję zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, dlatego jeśli chcesz dokonać zmiany danych skontaktuj się uprzednio z nami.

Na koniec procedury zwrotu, nasz dział Księgowy wystawi korektę faktury i prześle ją pod wskazany przez Ciebie adres. Za Twoją zgodą możesz również otrzymać korektę faktury drogą mailową.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotu napisz do nas: zwrot@druk-pol.pl

___________________________________________________________________________________________________________________

 

HISTORIA ZAKUPÓW

Jeśli chcesz wyświetlić szczegóły swojego zamówienia lub informacje na temat poprzednich zamówień, zaloguj się na swoje konto klienta.

Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Gdyby historia zamówień nie była poprawna, prosimy Cię skontaktuj się z nami.

Secured By miniOrange